Τίτλος : Administration Employee - Marousi(GMZAE 06/2018)
Περιοχή : ΕΛΛΑΔΑ/Μαρούσι
Τελευταία Ενημέρωση : 14/6/2018 2:06:00 μμ

Η ΤΝΤ παρέχει Παγκοσμίως Υπηρεσίες προς Επιχειρήσεις και Καταναλωτές προσφέροντας μια ευρεία γκάμα υπηρεσιών για την κάλυψη των μεταφορικών τους αναγκών. Η TNT εξυπηρετεί περισσότερες από 200 χώρες και απασχολεί περισσότερους από 58,000 υπαλλήλους.

Ζητάμε να προσλάβουμε:

GMZ Administration Employee (code: GMZAE 06/2018)
Υποκατάστημα Αμαρουσίου

Ωράριο: 15:30-20:30

Περιγραφή Θέσης:
Συντονισμός διαφόρων εταιρικών διαδικασιών για την  υποστήριξη της ομαλής λειτουργίας του depot, με έμφαση στις διαδικασίες του Operations.

Υπευθυνότητες:
• Υποδοχή πελατών / επισκεπτών και εξυπηρέτηση ανάλογα με τις ανάγκες
• Τηλεφωνικό κέντρο / χειρισμός εισερχομένων κλήσεων
• Παραλαβή χρημάτων από τους οδηγούς PUD για αποστολές όπου έχουν εισπραχθεί χρήματα και καταγραφή/τοποθέτηση στο ταμείο του υποκαταστήματος, ακολουθώντας τη προβλεπόμενη διαδικασία
• Υποστήριξη της διαδικασίας απόδοσης ταμείου, σύμφωνα με οδηγίες του Προϊσταμένου Υποκαταστήματος
• Διεκπεραίωση αποστολών που διαχειρίζεται το Υποκατάστημα (Depot), π.χ. Hold for pick up, Undel.
• Υποστήριξη του τμήματος καταχώρησης δεδομένων (data entry), όταν αυτό κριθεί απαραίτητο και καταχώρηση αποστολών

Ο/Η ιδανικός/ή υποψήφιος/α θα πρέπει να έχει τα παρακάτω απαραίτητα προσόντα:
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας και χρήσης Η/Υ
• Επίδειξη ακρίβειας και ταχύτητας στην εισαγωγή δεδομένων
• Ικανότητα οργάνωσης
• Εξαιρετική ικανότητα επικοινωνίας

Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικές αποδοχές, πρόσθετη ασφάλιση και δυνατότητα εξέλιξης σε ένα πολυεθνικό περιβάλλον.